Закладки россыпь в Усолье-сибирском Vali Uudised (2014), 3. september, nr. 66, lk. 3.

http://poultry.id/raid/[TRANSLITN]-223.html

source url 13. septembrini on konverentsi- ja näitusesaalis Viktor Pajula fotonäitus „Loodus. Valgus. Varjud". V. Pajula jõudis oma fotodega esmakordselt avaIikkuse ette 2012. aastal, kui ta tuli Tallinnas Käo keskuses toimunud Vaimupuu ja Nikoni  poolt korraldatud fotokonkursi "Loodusfoto 2012" võitjaks.  Praegune näitus on Viktor Pajulal esimene.

Купить Спиды Вологда

http://www.technik-flat.de/loaf/[TRANSLITN]-396.html 30. septembrini on fuajee vitriinides raamatunäitus „Rootsi kriminaalkirjandus".

http://edhivirgi.com/actually/[TRANSLITN]-180.html

запрещенные цп сайты 30. septembrini on kojulaenutus osakonnas raamatunäitus  „Taimed tohtriks". Näitusel on välja pandud raamatuid, mis  tutvustavad erinevaid metsa-, aia- ja toataimi, puid ja põõsaid,  mida kasutatakse looduslike  raviretseptide koostamisel.  30. septembrini on lugemissaalis raamatunäitus „Kultuuri- ja  ühiskonnategelane Ants Paju  (1944-2011 ) -70". Näitusel on  välja pandud trükiseid ajakirjanik  ja poliitik Ants Pajust. Metsainseneri ja ajakirjaniku diplomiga  väga mitmekülgne inimene.  Eesti kultuuri edendajana rajas  ta aastakümneid Sõpruse pargi Põltsamaal.

click here