watch Vooremaa  Toomas Reinpõld  (2014), 18. detsember, nr. 145, lk. 1.

https://lilodreas.ru/rossiya-kupit-zakladku-gashisha-gash-iz-gollandii.html

https://wilsabrar.ru/905.html Tänavune maakonna tublimate raamatukogutöötajate tunnustamine oli järjekorras juba seitsmes. Pidulik aastalõpuüritus toimus seekord Pajusi rahvamajas.

Гранада купить Метамфетамин [ЛЁД]

Ярцево купить скорость A-PVP Alates 2008. aastast tunnustab Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu tublimaid raamatukogutöötajaid auhinnaga. See on käsitöönukk, kes on saanud Põltsamaa esimese kauaaegse raamatukogujuhataja lda  Sutt-Reima järgi nimeks lda. Maakonna keskraamatukogu  direktor Rutt Rimmel lausus,  et kui alguses anti ldasid välja viies kategoorias, siis hiljem  hakati neid välja andma kolmes kategoorias. Nüüd antakse välja raamatukoguhoidja lda, mitte raamatukogutöötajale  mõeldud sõber lda ning elutöö Ida pensionile siirduvale  raamatukogutöötajale. Tänavu  elutöö ldat välja ei antud.  Rutt Rimmeli sõnul on olemas küll neid raamatukogutöötajaid, kes on praeguseks kahe  lda omanikuks saanud, ent  samas pole tunnustused jõudnud veel kõikidesse Jõgevamaa raamatukogudesse.

Мальта

Москва Нагатинский затон купить скорость A-PVP Käiakse külakorda

Мурманск

Элиста ldade väljaandmise kohta  saavad ettepanekuid teha Jõgevamaa kõikide raamatukogude  töötajad. Ettepaneku juurde  tuleb lisada selgitus, miks esitatud kandidaat ldat vääriks.  Keskraamatukogu direktori  sõnul on raamatukogude töötajad erialaseid üritusi korraldades maakonna raamatukogudele n-ö ringi peale teinud.  Üle-eelmisel aastal pakkus  Mustvee raamatukogu välja, et  järgmine aastalõpuüritus võiks  nende juures toimuda.

https://kladovmnogo.info/melenki-kupit-kokain-vhq.html

click here Tänavu pakkus keskraamatukogu aastalõpuseminari  võõrustamist Pajusi raamatukoguhoidjatele ja nemad  olid lahkesti nõus. Et kokku  saadakse jõulude eel, tuleb  alati kohale ka jõuluvana ja  igalt raamatukogu esinduselt  ootab ta etteastet. Seekord tuli  esitada koondportree raamatukogutöötajast.

https://legalstuffbest.info/lakatamiya-kupit-kokain-vhq-panama.html

enter site Maakonna keskraamatukogu peaspetsialist Siiri Õunap  ütles, et neil on jälle rõõm välja  anda kaks vahvat lda nime  kandvat nukku, millest ühe  saab aasta raamatukoguhoidja  tiitli vääriliseks tunnistatud inimene.

Уссурийск купить закладку героина [хмурый]

https://heveligstuff.info/krasnogorsk.html Õunapi sõnul on ldal igal  aastal küll isevärvi soeng, kleit ja juuksed, ent alati on ta ikka  seesama lda.

follow url

Сарапул Sõbralik j a vastutulelik

see url

Назарет Raamatukoguhoidja lda tiitli  vääriliseks tunnistati tänavu  Erika Pahla. Ta lõpetas 1971.  aastal Viljandi kultuurharidustöö kooli ning on töötanud  kogu aeg Põltsamaa raamatukogus. Kahjuks ei saanud Erika  Pahla talle omistatud tiitlit  vastu võtma tulla. Siiri Õunapi  sõnul on Erika Pahla bibliograafia järjepidevuse kandja  maakonnas. Oma põhitöö kõrvalt suutis ta 15 raamatukoguhoidjale valla- ja linnalehtede  bibliografeerimise põhitõed  selgeks teha. Põltsamaa raamatukogu ajaloo raamatusse  koostas ta üle 900 kirje, mis  kajastavad raamatukogu tööd  aastate11914-2014.

source url

follow url Sõber lda puhul hinnatakse  raamatukogude vastu üles  näidatud hoolivust ning lugupidamist, mida ei ole Siiri Õunapi  sõnul kunagi liiga palju. Sõber  lda tiitli vääriliseks tunnistati  OÜ Vali Press Põltsamaalt. See  firma on keskraamatukogu  peaspetsialisti sõnul olnud  maakonna raamatukogudele  alati hea koostööpartner, samuti on see firma olnud alati  väga sõbralik ja vastutulelik,  on annetanud maakonna raamatukogudele hulgaliselt raamatuid. Koostöös Vali Pressiga  on raamatuid välja andnud  mitmed maakonna raamatukogud. Firma toetas maakonna  keskraamatukogu mitmete juubelimeenete ja -kutsete ning  vabariikliku rahvaraamatukogude suveseminari meenete  trükkimise ja valmistamisega.  Samas nägi trükivalgust ka  mahukas raamat Põltsamaa  raamatukogu sajandipikkusest ajaloost.

get link

here Ettevõtte juhataja Heikki Soom tõdes, et Põltsamaa raamatukoguga on neil alati olnud meeldiv koostööd teha ning samas tunnevad nad heameelt sellest, et nende kui trükitööstuse tegemisi tähele pannakse ning tunnustatakse.

https://fileqelshop.info/568-dortmund.html

source link Soom lausus, et firma kahekümneaastase tegevusaja vältel on palju raamatuid trükitud, kuid tõepoolest väga tõsiseks tööks osutus raamat Põltsamaa raamatukogu ajaloost. Ettevalmistusi selle trükkimiseks alustati juba kevadel.

click here

go to site Vali Pressi kujundaja Riina Soomi sõnul valmistasid raamatukogu poolt materjali ette mitmed töörühmad. Põhiline raamatu kontseptsioon tuli keskraamatukogu juhatajalt Rutt Rimmelilt. Heikki Soom tunnustas samuti raamatu trükiks ette valmistamiseks tehtud tööd. Tema sõnul on neile raamatute koostamiseks toodud ka sellist materjali, millega tuleb  alles hakata suurt tööd tegema, nüansse täpsustada ja tekste korrigeerida.

https://stuffgoods.info/752-tuluza.html

enter Riina Soomi sõnul teavad raamatukogutöötajad muidugi suurepäraselt, kuidas raamat sisu poolest üles ehitada, millega seda alustada ja kuidas see peab lõppema. Heikki Soomi sõnul on neil niisuguste kohuse- ja asjatundlike inimestega alati suur rõõm koostööd teha.  Ka keskraamatukogu direktori Rutt Rimmeli sõnul on tal hea meel, et Vali Pressi hinnapakkumine kõige soodsam oli. Ka tema kinnitusel sujus koostöö suurepäraselt ning nad on raamatu "Põltsamaa raamatukogud A. V. Hupeli aegadest 21. sajandisse" osas  saanud positiivset tagasisidet. 

https://vinelasbila.ru/500.html

Агландзия купить мефедрон Ühe Rutt Rimmeli kolleegi sõnul kajastab see raamat kõige paremini raamatukogude arengut kogu riigis. Rutt Rimmel lausus, et sõber lda tiitel ei läinud Vali Pressile siiski mitte ainult selle ajaloolise raamatu eest, vaid see anti firmale pikaajalise ning sisuka koostöö eest ning pikaajalise sponsorluse eest.

go here