https://moskazaklads.info/moskva-krasnoselskiy-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Anželika Valdre  Vali Uudised  (2015), 7. oktoober, nr. 74, lk. 4.

https://demelibol.info/moskva-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html

Душети купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки 8. oktoobrist kuu lõpuni saab Põltsamaa raamatukogu näituste ja konverentsisaalis vaadata Epp Katuse maalinäitust „Jalutuskäik värvides ja tunnetes."

follow

get link Tegemist on Jõgevamaaga tihedalt seotud kunstniku 18. isikunäitusega. Voorel on Epu vanemate kodu, seal toimuvad suvised kunstilaagrid. Epu loodud on Mati Undi bareljeef Voore külalistemaja seinal (avati 2006). Mustvees alustas nooruke Epp tööd klassiõpetajana peale Tartu õpetajate Seminari lõpetamist. Kaks õppeaastat on ta töötanud ka Põltsamaa Kunstikoolis. Omandanud Tartu Kõrgemas Kunstikoolis teise hariduse, töötab Epp Mainori Kõrgkoolis ja Tartu Kunstikoolis maaliõpetajana. Avatud Meele lnstituudis pakub Epp Katus koolitusi õpetajatele.

Севастополь купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

follow Peale isikunäituste on Epp osalenud ühisnäitustel nii Eestis kui Soomes. Soome keele oskus toetab suhtlemist naaberriigi kunstnikega. Avaldatud on laste värvimis ja nuputamispildid ajakirjas lnkeri.

go to site

https://moskvastuff24.info/moskovskoy-oblast-krasnogorsk-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Kunstnik ise on öelnud: „Kunstiga tegelemine on  minu tee vabadusele, vaba olemisele. Et olla kunstnik,  tuleb suuta oma mõtet, ideid piisavalt tähtsaks pidada. Minu teemaks on inimene. Tahan peamiselt läbi inimese kujutamise ennast väljendada. 0len emotsioonide püüdja..."

Москва Чертаново Северное купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Гулькевичи (Краснодарский Край) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Oktoobrikuu pakub meile kõigile võimaluse osa saada pintsliga püütud emotsioonidest. Näituse avamisel  8. oktoobril saab kunstnikuga isiklikult suhelda, emotsioone jagada ja soovi korral ka mõni maal või postkaart  endale koju soetada.

Москва Люблино купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки