watch Raimo Metsamärt  Vali Uudised (2016), 2. november, nr. 84, lk. 5.

follow url

https://wilsabrar.ru/905.html Kuna kultuuriministeerium on kuulutanud  käesoleva aasta merekultuuri aastaks, siis ei ole sellest ettevõtmisest eemale jäänud ka Põltsamaa raamatukogu, hoolimata sellest, et meri jääb meist üsna kaugele.

here

Ярцево купить скорость A-PVP Merega seonduvast on raamatukogus saanud osa juba varem, sest maikuus toimus näitus „Merest inspireeritud," septembrikuus käis külas polaaruurija Enn Kaup, kes jutustas ekspeditsioonidest Antarktikasse.  Kuna aga maailm on valla,  satub erinevate reiside käigus iga reisiselli koju ka hulganisti suveniire.

source link

Москва Нагатинский затон купить скорость A-PVP Kohe raamatukokku  sisenedes võis näha merevaigust ehteid või erinevaid  riike tutvustavaid magne- teid ning erinevaid kive, mis olid pärit mererandadest. Saalis oli võimalik näha merikarpe, Vene armee päevist pärit madruse riietust või fotot Norra kalapüügist. Tegelikult ongi viimane tegevus ka eestimaalaste seas üsna populaarne, sest nagu ka pildilt näha võis, võib saagiks langeda tõepoolest hiiglaslikke kalu.

go to site

Элиста Oma osa hõivas ka tekstiil ning loomulikult olid seintel maalid, sest meri on ju ajast -aega olnud selline teema, mida kunstnikel on meeldinud kujutada. Kui sageli jõuavad vaatajani pildid raevukast ja mässlevast merest, siis Põltsamaa raamatukokku jõudnud pildid kujutasid mere malbemat ja tüünemat olekut.

enter

click here Raamatukogu projektijuhi Anželika Valdre sõnul lõpeb raamatukogus meretemaatika kajastamine 8. detsembril, kui salongiõhtu külaliseks on Jõgevamaalt pärit Eesti mereväe ohvitser Veli-Juhan Veiman.

Агландзия купить мефедрон