Закладки россыпь в Усолье-сибирском Taavi Kelder  Vali Uudised (2017), 20. jaanuar, nr. 6, lk. 4.

click here

source url Jõgeva maakonna keskraamatukogu soovib selguse huvides ja edaspidiste arusaamatuste vältimiseks muuta oma nime Põltsamaa Raamatukoguks.

http://www.auliasukses.com/origin/[TRANSLITN]-454.html

http://www.technik-flat.de/loaf/[TRANSLITN]-396.html Jõgeva maakonna keskraamatukogu direktor Rutt Rimmel esitas detsembris linnavalitsusele taotluse nime muutmise kohta. Nime muutmise küsimus tuleb arutlusele jaanuarikuisel linnavolikogu istungil. Raamatukogu jääb endiselt maakonnaraamatukoguks. Nime muutmise eesmärgiks ei ole raamatukogu staatuse ega funktsiooni muutmine.

Метадон в Пскове

запрещенные цп сайты Praeguses nimes sisalduva Jõgeva mainimise tõttu on ette tulnud eksimusi kasvõi seeläbi, et pikendamissooviga on helistatud Jõgeva elanike poolt, teadmata, et tegu on Põltsamaa raamatukoguga.

Измеритель влажности воздуха своими руками: методы и схемы

enter site „Nime muutmine on päevakorral olnud viimase aastakümne jooksul. Teema oli arutlusel raamatukogu nõukogu koosolekul juba 2014. aastal. Põhjuseks on aina suuremad segadused, mida on tekitanud praeguses nimes olev viide Jõgeva linnale," märgitakse otsuse eelnõus.

http://bitels.uz/slump/[TRANSLITN]-484.html

http://fogd.ru/tax/[TRANSLITN]-94.html Põhjendustes tuuakse välja, et mitmed raamatukokku kutsutud koolitajad ja esinejad on hilinenud, kuna on otsinud Jõgevalt Veski tänavat, raamatukogule lähetatud saadetised on edastatud Jõgeva Konsumi pakiautomaati, riigikogu nn katuseraha eraldati Jõgeva maakonna keskraamatukogule, selle saab aga Jõgeva vald. Nime tõttu on arusaamatusi ette tulnud nii ministeeriumite kui ka riigikogu tasandil. 

http://csred.org/stark/[TRANSLITN]-340.html

содержание марихуаны в моче Raamatukogu kannab Põltsamaal Jõgeva maakonna keskraamatukogu nime aastast 1990.

follow url