https://moskazaklads.info/moskva-krasnoselskiy-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Taavi Kelder   Vali Uudised (2017), 1. november, nr.84, lk. 5.

go to site

Душети купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Küsimusele, millised on tema enda varasemad kokkupuuted Põltsamaaga, vastas Mart Juur, et esinemas või lugejatega kohtumas pole ta Põltsamaal varem käinud, kuid aeg-ajalt on ta Põltsamaale  ikka sattunud või siit läbi sõitma juhtunud.

Москва Чертаново Северное купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

get link „Esinenud ma varem Põltsamaal pole.  Mis puudutab minu enda seotust Põltsamaaga, siis ise ma ei ole siin küll elanud, küll aga oli Põltsamaa enne sõda mu isale lapsepõlvekoduks. Ta lõpetas Põltsamaa tööstuskooli 1941` aasta kevadel. Ka minu hea sõber ja kursusekaaslane Peep Pedmanson on Põltsamaalt pärit ja tema vanemad  elavad praeguseni siin, see on tema lapsepõlvelinnaks" ütles Juur`

Москва Люблино купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

follow Varasemaid kokkupuuteid Põltsamaaga tuli ette praktikaajal ülikoolis, töötades Jõgeva rajoonilehes:

https://lebirenilose.info/sachhere-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html

https://moskvastuff24.info/moskovskoy-oblast-krasnogorsk-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html „Kunagi noorpõlves kui ma õppisin ülikoolis, olen olnud praktikal Jõgeva ajalehe juures mis tollal kandis nime Punalipp. Minu juhendajaks oli Ants Paju, kellele ma valmistasin palju muret ja vaeva, aga lõpuks ta sai must ikkagi jagu -pakun, et see oli millalgi 1982. aasta paiku," lisas ta.

go

Гулькевичи (Краснодарский Край) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Praegu on Mart Juur rohkem Tallinnaga seotud inimene, kuid peab ennast ka poole kohaga Otepää inimeseks, olles Otepäält pärit ja veetes praegugi seal enamiku  suvest. Põltsamaaga seostub Mart Juure jaoks ka see, et siin peatusid varem alati bussid, mis Otepäält Tallinna sõitsid.

Майорка купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

follow link „Minu noorpõlves oli see nagu aamen kirikus et kõik bussid, mis tulid Otepäält ja sõitsid Tallinnasse, peatusid Põltsamaal - nad mitte aimult ei peatunud, vaid ka  seisid kümme minutit siin," ütles Mari Juur.

Шелехово купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Белореченск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Rahvaga kohtumisi on Mart Juurel erinevates Eestimaa nurkades üsna palju  ette tulnud, kuid kõikidesse kohtadesse, kuhu teda kutsutud on, ta enda sõnul alati  ei jõuagi.

see url

click here „Raamatukogudesse, koolidesse ja klubidesse kutsutakse mind hästi palju, kuid  igale poole ma kahjuks ei jõua-  aega pole. Kui aeg sobib, siis lähen hea meelega,  sest kindel on see, et kui ma tulen kohale, siis ma kohtun toredate inimestega, need  on väga sõbralikud ja vahvad õhtud. Ma lahkun sellistelt pidudelt alati väga toreda  tundega," ütles Juur.

Москва Ясенево купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки