https://heceliborep.info/kaymaktsalan-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Москва Солнцево купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки https://heceliborep.info/pervo-uralsk-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Artur Alliksaar (aastani 1936 Alnek) enter Luuletaja ja tõlkija. A. Alliksaare vanaisal Jaan Alnekil oli Pudivere külas Lepiku kandimehe koht. Tema 12 lapsest Arturi isa Robert töötas Tartus raudteelasena. 1930-ndatel eestindas nime Alliksaareks ja 1930-ndate lõpus kolis Põltsamaale, elades algul Viljandi, hiljem Tallinna maanteel. Artur oli sagedane külaline nii vanaisa talus Lepikul, kui hiljem isa juures Põltsamaal. Isa Robert on maetud Põltsamaa kalmistule. Мармарис купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Sünd.: 15. 04. 1923 https://sieldeizelas.info/koryazhma-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Surn.: 12. 08. 1966 https://heceliborep.info/krim-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html https://heceliborep.info/insbruk-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html -------------------------------------------------------------------------------- Москва Левобережный купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки https://neliborek.info/belotsarsk-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html follow link Leili Andre (aastani 1949 Rimmel, aastast 1963 kod. nimi Jõesaar) Орск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Luuletaja ja lastekirjanik. Õppinud 1935-1938 Põltsamaa progümnaasiumis. L. Andrelt on ilmunud 5 luulekogu. Канкун купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Sünd.: 01. 02. 1922 https://neliborek.info/anapa-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html follow link --------------------------------------------------------------------------------

Звенигород купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Kaarel Aret (aastani 1936 Karl Vervolt)
Haridus- ja kultuuritegelane, sõjaväelane ja kaitseliitlane. 1918. aastast kuni surmani töötas Põltsamaa Gümnaasiumis ja tööstuskoolis riigikaitseõpetuse õpetajana, veel õpetas gümnaasiumis võimlemist ja laulmist, juhatas kooli orkestrit. Vabadussõja ajal oli Põltsamaa Kaitseliidu salga ülem. Ka Põltsamaa komandant ja Põltsamaa õpilaste reservroodu ülem. Kaitseliidu Sakalamaa maleva Põltsamaa malevkonna pealik kuni 1931. aastani - teda kutsuti Põltsamaa Napoleoniks. Tema algatusel avati Põltsamaal vabadussõja mälestussammas, mälestustahvel langenud gümnasistide auks ning Aidu Võidualtar. Võttis aktiivselt osa seltsielust. Oli majaomanike seltsi ja selle panga juhatuse esimees, laulu- ja muusikaseltsi „Leelo” asutaja ja koorijuht, juhatas laulupäevadel üldkoore. Pikemat aega toimetas ja andis välja ajalehti „Põltsamaa Teataja” ja „Põltsamaa Majaomanik”. Põltsamaa mineviku uurijana kirjutanud mitmed raamatud Põltsamaa ajaloost: „Mõningad andmed Põltsamaa ajaloost”, „Lühike Põltsamaa ajalugu”,, „Põltsamaa enne ja nüüd”, „Dr. K. A. Hermann (1934), „Põltsamaa sõnas ja pildis” (1935), „Põltsamaa miniatuure” (1937). Maetud Põltsamaa kalmistule nn elupuuaeda.
Sünd.: 05. 04. 1892
Surn.: 23. 01. 1938

--------------------------------------------------------------------------------

Великий Новгород купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Jaan Bergmann
Luuletaja. Õppis 1868. a Põltsamaa kihelkonnakoolis, hiljem Põltsamaa saksa elementaarkoolis.
Sünd.: 29. 12. 1856
Surn.: 25. 06. 1916

-------------------------------------------------------------------------------

https://sieldeizelas.info/alapaevsk-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Eduard Bornhöhe (kod. nimi Brunberg)
Prosaist. Töötas abikoolmeistrina Põltsamaa kihelkonnakoolis 1879. a augustist – 1880. a kevadeni. Põltsamaal kirjutas „Tasuja” (lõpetatud Tallinnas), mis ilmus 1880. a.
Sünd.: 17. 02. 1862
Surn.: 17. 11. 1923

--------------------------------------------------------------------------------

go site Anna Haava
Luuletaja ja tõlkija. Elas Põltsamaal ja selle lähistel 1944. a lahingute ajal. Hiljem viibis ta Põltsamaal tuttavate juures ning oli Põltsamaa haiglas ravil. Tänutäheks hoolitsuse eest kirjutas ta luuletuse „Põltsamaa haiglas”.
Sünd.: 15. 10. 1864
Surn.: 13. 03. 1957

--------------------------------------------------------------------------------

Рига купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Henn-Kaarel Hellat
Kirjanik, ajakirjanik, luuletaja, prosaist, tõlkija ja kriitik. Elab Põltsamaal. Praegu ilmuvast mälestuste sarjast „Inimese tegemine”, on lugejani jõudnud neli osa. Veel on Põltsamaa-perioodil tema sulest ilmunud "Tagamaad", "Paturegister", "Kuningamäele", "Niidiliimija", "Poiste sõda" 1.-2. raamat ning "Kappan kaugele".
Sünd.: 05. 04. 1932

--------------------------------------------------------------------------------

https://deilshlenik.info/moskva-moskvoreche-saburovo-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Reinhold Kamsen
Luuletaja ja lastekirjanik. Sündis Viljandimaal Põltsamaa kihelkonnas Imavere vallas talupoja peres. 1920. aastast Põltsamaa Tarvitajate Ühingu raamatupidaja. Võttis osa seltsielust, oli 1927-1931 „Põltsamaa Teataja” vastutav toimetaja. 1930-1931 andis välja ajalehte „Põltsamaa Uudised”. 1950. a asus Tallinna. Tuntuim luuletus „Küll on kena kelguga”.
Sünd.: 24. 10. 1871
Surn.: 16. 05. 1952

--------------------------------------------------------------------------------

https://lakinemol.info/moskva-nagatinskiy-zaton-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Enn Kesa
Prosaist. Sündinud Võisiku vallas Lätkalu külas taluniku pojana. 1949. a küüditati kogu perega Novosibirski oblastisse. Naasis Eestisse 1958, lõpetas 1963 Põltsamaa õhtukeskkooli ning seejärel Tallinna Polütehnilise instituudi, elukutselt mehaanikainsener. Elab Põltsamaal. On avaldanud autobiograafilise romaani „Haihtunud uduna”.
Sünd.: 27. 12. 1934

--------------------------------------------------------------------------------

СаткаКатав-Ивановск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Eliina Korts
Sündinud Põltsamaal, lõpetanud Põltsamaa Ühisgümnaasiumi. On avaldanud luulekogu „Lööklaused murravad metsi” (2006) ning näidendi.
Sünd.: 1982

--------------------------------------------------------------------------------

https://vitoproazil.info/gelendzhik-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Helle Kull
Põltsamaa kihelkonna kodu-uurija ja kohalik ajakirjanik. Sünd. Mällikveres, õppis Pauastvere Algkoolis, lõpetas Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 1946. a. Töötas õpetajana Tapiku külakoolis ja hiljem Palamusel ja Päinurmes. Ta on saatnud Eesti Rahva Muuseumile üle 20 000 lk oma kirjatöid, üle 4500 foto jm. Põltsamaast oli planeeritud mahukaid töid ette 11 aastaks – igal aastal 1500 lk. Ta jõudis käsitleda üldist ajalugu, usuelu, väiketööstust, kaubandust, majandusühistuid, haridust, kultuuri, meditsiini ja põllumajanduskombinaati. Viimaseks tööks jäi uurimus linnapeast Georg Goldist. Raamatu „Kilde Põltsamaast ja tema lähiümbrusest” autor.
Sund.: 14. 03. 1927
Surn.: 09. 10. 1994

--------------------------------------------------------------------------------

https://deilshlenik.info/moskva-bogorodskoe-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Lembit Kurvits
Luuletaja ja prosaist. Töötas Põltsamaa kutsekeskkoolis Kaarlimõisas kasvatajana 1978-1980. Luulekogu „Väike-Kamari õhtud” (1981) jt.
Sünd.: 15. 05. 1954
Surn.: 20.02.2017 (Keila hooldekodus, maetud Tallinna Metsakalmistule)

--------------------------------------------------------------------------------

watch Herbert Kuurme
Kauaaegne Põltsamaa kirikuõpetaja (aastast 1939), Viljandi praostkonna praost. Oli Teise maailmasõja eel ja sõja-aastatel Põltsamaa gümnaasiumis õpetaja – õpetas usuõpetust ja ladina keelt. Lühikest aega oli ka kooli direktor. H. Kuurme eestvedamisel taastati sõjatules hävinud Põltsamaa kirik. On valitud Põltsamaa aukodanikuks. On avaldanud mälestusteraamatu „Pildikesi Põltsamaa ajaloost” I-II (2001).
Sünd.: 13. 07. 1911
Surn.: 16. 04. 2005

--------------------------------------------------------------------------------

https://jivieladin.info/dinskaya-krasnodarskiy-kr-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Jakob Heinrich von Lilienfeldt
Näitekirjanik, esseist, juhuluuletaja, Uue-Põltsamaa mõisa omanik. Ühiskonnakriitiline, sotsiaalseid reforme toetav ja propageeriv kirjanik. 1767. a avaldas poliitilise traktaadi „Neues Staats-Gebäude”, kus tuli esimesena välja ettepanekuga luua Euroopa riikide liit.
Sünd.: 01. 12. 1716
Surn.: 12. 07. 1785

--------------------------------------------------------------------------------

Нью-Йорк купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Ülle Lätte
Luuletaja, prosaist, ajakirjanik. Pärit Pala lähedalt Kogri metsavahitalust. Elab Põltsamaal, töötab ajalehe "Vali Uudised" ajakirjanikuna. Avaldanud luulekogud "Ärkad unest ja näed" (1995) ja "Vaikimise hind" (2002) ning 3 juturaamatut lastele.
Sünd.: 22. 06. 1955

--------------------------------------------------------------------------------

follow link Kalle-Leopold Muuli
Luuletaja ja ajakirjanik. Sünd. Tapal. 1978. a töötas Põltsamaal transporditöölisena, 1980-1982 puusepana. On avaldanud 3 luulekogu.
Sünd.: 10. 01. 1958

--------------------------------------------------------------------------------

Уфа купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Artur Mölter
Füüsik ja luuletaja. Sündinud Põltsamaal, lõpetanud Põltsamaa Ühisgümnaasiumi, õpib Tartu Ülikoolis füüsikat. On avaldanud luulekogu „Leitud hing… ja purunend syda…” (2003 )ning luulekogu „Elutee” (2002) kaasautor.
Sünd.: 26. 08. 1985

--------------------------------------------------------------------------------

source link Peep Pedmanson
Humorist, karikaturist, tõlkija, stsenarist, luuletaja. Sünd. Põltsamaal ja lõpetanud Põltsamaa Keskkooli. Õppis TRÜ-s ajakirjandust ning hiljem Moskvas multifilmide tegemist. On avaldanud luulekogumiku „Taltsad unekäod” (1997) ning humoreskikogumiku „Vanad ja kobedad” (2002).
Sünd.: 18. 08. 1963

--------------------------------------------------------------------------------

https://deilshlenik.info/ospitalet-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Peeter-Vallo Peets
Sündinud Raplas, kooliteed alustas Põltsamaal. Aastatel 1941-1958 oli küüditatuna Siberis Tomski oblastis. Pärast vabanemist naasis Põltsamaale, kus töötas algul ehitusel töödejuhatajana, seejärel 7 aastat rajooniarhitektina. Kuni pensionile jäämiseni tegutses projekteerijana. On kirjutanud kaks küüditamisteemalist mälestusteraamatut : „Sügavad haavad” (1992) ning „Raske tee” (1996).
Sünd.: 01. 03. 1930
Surn.: 15. 09. 1997

--------------------------------------------------------------------------------

Алапаевск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Jakob Pärn
Proosakirjanik. Sündis Tormas, 1869–1871 töötas koolmeistrina Põltsamaa elementaarkoolis. On kirjutanud jutte, novelle, jutustusi.
Sünd.: 30. 10. 1843
Surn.: 06. 10. 1916

--------------------------------------------------------------------------------

https://firarlenirim.info/vilnyus-litva-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Hans Pöögelmann
Luuletaja, tõlkija ja publitsist. Õppis 1888-1892 Põltsamaal Kaarlimõisas Aleksandrikoolis. Oli õpetaja 1892-1896 Põltsamaa kihelkonnas Vitsjärve koolis.
Sünd.: 30. 12. 1875
Surn.: 27. 01. 1938

--------------------------------------------------------------------------------

enter Jaan Roos
Bibliofiil ja kirjandusloolane. Sünd. Põltsamaa kihelkonnas Pajusi vallas Mõrtsi külas Tani talus. Õppis Kalana külakoolis 1898-1902, Põltsamaa kihelkonnakoolis 1902-1905, Eesti Aleksandri linnakoolis 1905. a. Suri Põltsamaal Tamme talus, on maetud Põltsamaa kalmistule. Aastatel 1997-2004 ilmus 4 osa Jaan Roosi päevikuid „Läbi punase öö”.
Sünd.: 21. 01. 1888
Surn.: 05. 07. 1965

--------------------------------------------------------------------------------

Волоколамск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Milvi Sepping
Luuletaja ja prosaist. Sünd. Viljandimaal Vana-Põltsamaa vallas Paduvere külas taluniku tütrena. Õppis Paduvere, Vitsjärve ja Põltsamaa algkoolis. Kirjutanud luuletuse „Põltsamaa Kuningamäel”.
Sünd.: 18. 09. 1929

--------------------------------------------------------------------------------

here Peeter Sink
Eesti maalija ja vaimulik luuletaja. On lõpetanud Põltsamaa Gümnaasiumi.
Sünd.: 30. 03. 1902
Surn.: 31. 05. 1957

--------------------------------------------------------------------------------

https://beribelinas.info/pervouralsk-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html Rannar Susi
Prosaist. Sündis Põltsamaa rajoonis Rõstla külas Viilu talus kolhoosniku pojana. Õppis Nõmavere 7-kl. koolis, Tartu 2. eriinternaatkoolis ja Põltsamaa Keskkoolis (1975. a lend) ning seejärel lõpetas cum laude TRÜ füüsikaosakonna. On avaldanud jutukogumiku „Neli lugu”, romaanid „Väike maailm” 1.-2., mis jutustavad autori lapsepõlvest (1990-1991) ja „ETKNRLP” (2002) ning koostanud mitu võru ja eesti juttude kogumikku.
Sünd.: 01. 02. 1957

--------------------------------------------------------------------------------

Павловск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Ernst Särgava
Proosa- ja näitekirjanik. Töötas abiõpetajana Aleksandri linnakoolis Põltsamaal Kaarlimõisas 1893-1902. Romaanis „Rahva-valgustaja” (1903-1904) areneb tegevus väikeses kirikualevis, kus on silmas peetud Põltsamaad ja selle ümbrust Mudila nime all. Jutustuses „Marjad silmas” kritiseerib ta balti pastoreid ja räägib sajandivahetuse renditalupoegade elust-olust Vana-Põltsamaa mõisas.
Sünd.: 29. 04. 1868
Surn.: 12. 04. 1958

--------------------------------------------------------------------------------

Кинешма купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Jakob Tamm
Luuletaja ja tõlkija. Oli 1890-1893 õpetaja Põltsamaal Aleksandrikoolis. On avaldanud luuletusi, ballaade, valme.
Sünd.: 07. 05. 1861
Surn.: 26. 07. 1907

--------------------------------------------------------------------------------

see Julius Tillo
Ajakirjanik ja maalija. Sündis Meleskis klaasisulataja peres. 1952. aastast elas Põltsamaal. Ta on pälvinud teenelise ajakirjaniku nimetuse. Kirjutas ka novelle (ilmunud 3) ja olukirjeldusi : „Mehed ja masinad” (1976), „Kirjad kolhoosist” (1983), „Näidismajand näitab ennast” (1986), „Sketches of Country Life” (1987). Tema maalid kaunistavad paljusid kodusid.
Sünd.: 04. 08. 1919
Surn.: 01. 11. 1995

--------------------------------------------------------------------------------

Падуя купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Priit Uring
Jurist ja kirjanik. On elanud lühikest aega Põltsamaal. Avaldanud kolm raamatut lühiproosat: „Sa tulistasid unenägu” (1993), „Opositsioon homunkulus (1997), „Ilmutus merekarbist” (2002).
Sünd.: 05. 10. 1943

--------------------------------------------------------------------------------

go site Irene Vari
Prosaist ja tõlkija. Elab Põltsamaal, töötab Põltsamaa Keeltekoolis ning Põltsamaa Muusikakoolis. On avaldanud raamatu „Lapsepõlvelood” (2002) ja noorsooromaani „Iiris” (2005), tõlkinud religioosset kirjandust.
Sünd.: 18. 04. 1955

Москва Печатники купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки