• Raamatukogu reedel, 22. veebruaril SULETUD (Sisetööpäev)

II klassi astujale 

 1. Ala-Huissi, J.     Vana talumaja saladus
 2. Eespere, A. L.   Öösöödik Pogi
 3. Koff, I.   Ilusti
 4. Kokko, T.   Prügikamp ja kadunud kelluke
 5. Könnecke, O.   Sport on lahe
 6. Lepmaa, M.    Ma kuulen
 7. Petrone, E.  Võlusõnad : ühe minuti muinasjutud
 8. Raud, P.    Emili ja oi kui palju asju
 9. Raud, P.    Lugu väikesest majast, kes tahtis olla kodu
 10. Saar, A.   Pärt ei oska salto
 11. Saksatamm, M.   Banaan, jääpurikas ja hädaldaja kastan
 12. Scott-Hopkins, K.   Ninja
 13. Stenberg, B.   Robi ja konn
 14. Stenberg, B.   Robi saab kurjaks
 15. Žutautė, L.  Kake Make ja põgenenud kõrvad
     Kake Make ja segaduse päkapikk : ülesanded lastele
       Kake Make ja suur pimedus
     Kake Make ja Hambahaldja pidu
16. Tungal, L.  Saba
17. Tungal, L.  Delfiin Delila suur sõber
18. Wikland, I.  Sammeli, Epp ja mina
19. Wikland, I.  Kartulilapsed
LUULERAAMATUD  
 1. Davide, C.     Väike Klutt  
 2. Pusa    Robot Leol on tähtis päev
 3. Nurkse, L.  Kubujuss

 

II klassi astujale 

 1. Ala-Huissi, J.     Vana talumaja saladus
 2. Eespere, A. L.   Öösöödik Pogi
 3. Koff, I.   Ilusti
 4. Kokko, T.   Prügikamp ja kadunud kelluke
 5. Könnecke, O.   Sport on lahe
 6. Lepmaa, M.    Ma kuulen
 7. Petrone, E.  Võlusõnad : ühe minuti muinasjutud
 8. Raud, P.    Emili ja oi kui palju asju
 9. Raud, P.    Lugu väikesest majast, kes tahtis olla kodu
 10. Saar, A.   Pärt ei oska salto
 11. Saksatamm, M.   Banaan, jääpurikas ja hädaldaja kastan
 12. Scott-Hopkins, K.   Ninja
 13. Stenberg, B.   Robi ja konn
 14. Stenberg, B.   Robi saab kurjaks
 15. Žutautė, L.  Kake Make ja põgenenud kõrvad
     Kake Make ja segaduse päkapikk : ülesanded lastele
       Kake Make ja suur pimedus
     Kake Make ja Hambahaldja pidu
16. Tungal, L.  Saba
17. Tungal, L.  Delfiin Delila suur sõber
18. Wikland, I.  Sammeli, Epp ja mina
19. Wikland, I.  Kartulilapsed
LUULERAAMATUD  
 1. Davide, C.     Väike Klutt  
 2. Pusa    Robot Leol on tähtis päev
 3. Nurkse, L.  Kubujuss

 

III klassi astujale

III klassi astujale

 1. Horst, J. L      Operatsioon Kõuepilv

 2. Juske, J. 

 

 Imelik nõukaaeg : isa põnevad unejutud ajaloost

 3. Juske, J.          Eesti kuningad, rüütlid ja printsessid : isa põnevad  unejutud ajaloost
 4. Juske, J.    Eesti kuulsad meresõitjad ja piraadid : isa põnevad unejutud ajaloost
 5. Juske, J.    Salapärase Venemaa lugu : isa põnevad unejutud ajaloost
 6. Juske, J.     Tallinna vanalinna kummitusmajad : isa põnevad unejutud ajaloost
 7. Juske, J.    Islami põnev lugu : isa põnevad
 8. Pihtje, M.-L.    Jänäs
 9. Knister    Väike nõid Lilli tekitab koolis supersegaduse
     Väike nõid Lilli teeb võluvempe
     Väike nõid Lilli ja tsirkuse võlumaailm
 10. Kristiina K.    Toto tuleb ka
      Toto tembutab jälle
      Toto, Joonas ja püha mimoos
 11. Kändler, T.    Andruse õnnepäev
 12. Mortka, M.    Tapi ja sünnipäevatort
 13. Nicoll, T.      Lohe minu koolikotis
 14. Nicoll, T.        Lohe minu einekarbis
 15. Owen, L.        Ettevaatust, nõid! : [neli naljakat nõialugu]
 16. Owen, L.    Nõid Winnie uued sõbrad : [neli naljakat nõialugu]
 17. Stelmaszyk, A.    Kartmatu vanaema Adeele kosmosereis
 18. Vallik, A.    Koletise lugu
 19. Vihma, S.    Kapilooma seiklused
     
LUULERAAMATUD    
 1. Contra     Kõik on kõige targamad
 2. Panga, M.        Mesikäpa esikäpad
 3. Vallik, A.               Imelised inimesed

 

IV klassi astujale

IV klassi astujale

 1. Grave, A.     Tommi
 2. Hinrikus, K.         Katariina ja herned
 3.    Imeline karjus : India muinasjutte
 4. Johanson, P.       Mõttelugeja
 5. Johanson, P.    Väljapressimine : "Mõttelugeja" järg
 6. Kivimaa, E.     Kratitüdruk Krata ja ääretu suvi :
 Kuidas tüssata vanapagana õpipoissi?
 7. Koff, I.    Kooliraamat
 8. Kunnas, N.    Hull kamp ja saladuste kapp 
 9. Lepp, K.        Poiss, kes tahtis põgeneda
 10. Maasik, J.      Frida ja Lonni üksinda kodus
 11. Myrakas     Mida mustikat?!? ehk Kapten Pooliku maja saladus 
 12. Sepp, K.      Kassiiseloom
 13. Soans, K.     Inimene puudlinahas
 14. Sommer-Bodenburg, A.     Väike vampiir
 15. Sommer-Bodenburg, A.    Väike vampiir kolib
 16. Stannard, R.    Onu Albert ja mustad augud
 17. Stannard, R.     Onu Alberti aeg ja ruum
 18. Stannard, R.    Onu Alberti kvantseiklus
 19. Starobinets, A.     Hundikoopas
 20. Stelmaszyk, A.   Safiirprossi mõistatuslik vargus
 LUULERAAMATUD    
 1.      Isa sokk on matkasell
 2. Tungal, L.     Halloo!
 3. Valli, A.      Imelised inimesed

 

V klassi astujale

V klassi astujale

 

 1.  Vali üks raamat "Mina olen.."
 Arhangelski, A.  Mina olen jääkaru 
 Krõlov, D.  Mina olen pingviin
 Kutšerskaja, M.  Mina olen siil
 2. Gahrton, M.  Kaevame vanaema üles!

 3. Härm, V.

 Pallimäng (luuletused)
 4. Kuuse, Ü.  Toivo
 5. Laidla,  Meil siin Juuni tänavas
 6. Lind, A.  Liivahundi lood
 7. Menchú, R.   Väike Min, tüdruk Chimelist 
 8. Männapsoo, T.  Lemmiklooma teine elu
 9. Reinaus, R.   Täiesti tavaline perekond
10. Simukka, S.   Sõsarla
11. Vaher, H. Vääna jäljekütid
12. Vilep, H.  Tähesära (luuletused)

 

VI klassi astujale

VI klassi astujale

1. Akerlie, I.  Lars Lol
2. Goscinny, R.  Väikese Nicolas' vahetunnid
3. Käit, H.  Aardejaht Nõmmel

4. Käit, H.

 Kristiine poisid tegutsevad

5. Kütsen, Ü.  Evert, Elina ja naabermaja pätid
6. Leonard, M. G.  Mardikapoiss
7. Lindgren, A.  Väike Tjorven, Pootsman ja Mooses
8. Reinaus, R.  Maarius, maagia ja libahunt Liisi
9. Roos, E.  Kust tulevad unenäod?
10. Ruwisch, U.

 Laigid on kogu su elu

11. Vali üks M. Saksatamme raamat :

 Viieküüruline kaamel ja teisi naljajutte

 

 Kass ja kinopilet

 

 Tont ja mannapuder

 

 Tädi hakkab tuuleloheks

12. Sang, J.

 Tulge eile meile! (luuletused)

13. Vali üks raamat sarjast

 "Tommy & Kribu krimka"

LOE RAAMATUID!

PARIMAID KIIDAME SÜGISEL TUBLIDE LASTE PÄEVAL.